ul. Podmiejska 74
83-000 Radunica

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

W procesie projektowania ogrodu służymy Państwu naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Najważniejszym czynnikiem tego etapu jest dobra relacja Projektanta z Inwestorem, gdyż zaprojektowany ogród ma nie tylko zaspokajać odczucia estetyczne, ale być odzwierciedleniem charakteru domu i właścicieli, oazą dla domowników, miejscem odpoczynku i relaksu.

Do projektowania nasadzeń korzystamy ze sprawdzonych roślin, odpornych na przemarzanie i choroby, przy uwzględnieniu warunków glebowych, stosunków wodnych i nasłonecznienia.

Tworzone przez nas ogrody są piękne i dopracowane w każdym detalu. Zachwycają różnorodnością i niepowtarzalnością. Przy projektowaniu nasadzeń opieramy się o rośliny zimozielone, które stanowią podstawę i główny zarys ogrodu przez cały rok, uzupełniając je roślinami liściastymi i bylinami, nadajemy ogrodowi barwy i różnorodność.

Dzięki projektowi łatwo, bez zbędnych rozczarowań i nieprzewidzianych trudności pomagamy tworzyć niepowtarzalne ogrody na miarę Państwa oczekiwań, zaplanować koszty i harmonogram prac.