ul. Podmiejska 74
83-000 Radunica

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów prywatnych, terenów zielonych na osiedlach oraz terenów zielonych w przestrzeni publicznej. Współpracujemy z prywatnymi inwestorami, deweloperami, Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz Instytucjami Publicznymi.

W procesie projektowania ogrodu służymy Państwu naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Najważniejszym czynnikiem tego etapu jest dobra relacja Projektanta z Inwestorem, gdyż zaprojektowany ogród ma nie tylko zaspokajać odczucia estetyczne, ale być odzwierciedleniem charakteru domu i właścicieli, oazą dla domowników, miejscem odpoczynku i relaksu.

Do projektowania nasadzeń korzystamy ze sprawdzonych roślin, odpornych na przemarzanie i choroby, przy uwzględnieniu warunków glebowych, stosunków wodnych i nasłonecznienia.

Tworzone przez nas ogrody są piękne i dopracowane w każdym detalu. Zachwycają różnorodnością i niepowtarzalnością. Przy projektowaniu nasadzeń opieramy się o rośliny zimozielone, które stanowią podstawę i główny zarys ogrodu przez cały rok, uzupełniając je roślinami liściastymi i bylinami, nadajemy ogrodowi barwy i różnorodność.

Dzięki projektowi łatwo, bez zbędnych rozczarowań i nieprzewidzianych trudności pomagamy tworzyć niepowtarzalne ogrody na miarę Państwa oczekiwań, zaplanować koszty i harmonogram prac.

W naszym portfolio możemy pochwalić się projektami zieleni dla największej światowej sieci restauracji  MCD, działającej na terenie całej Polski. Jesteśmy autorami kompendium, zawierającego wytyczne dotyczące zakładania zieleni przy nowo powstających restauracjach oraz autorami wzorcowych projektów.

Projekty zieleni dla światowej sieci restauracji MCD na terenie całej Polski

Projekt ogrodu przy budynku jednorodzinnym w Gdyni

Projekt ogrodu jednorodzinnego - Kaszuby